2%

2%
Kas gali:
VšĮ “Klaipėdos tinklinis”
Kodas: 302628722
Adresas: Jūros 2-57, Klaipėda

—————————

Valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad prašymą (skirti 2 proc./1 proc. paramai nuo savo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (FR0512)) gyventojai gali pateikti tik individualiai.
Paramos gavėjų, darbdavių ar kitų asmenų pateikti - atsiųsti ar atnešti - popieriniai Prašymai FR0512 Valstybinėje mokesčių inspekcijoje nebus nagrinėjami ir pagal juos nebus pervedama parama.
VMI rekomenduoja deklaracijas ir prašymus teikti elektroniniu būdu, naudojantis VMI Elektroninio deklaravimo sistemos paslaugomis adresu http://deklaravimas.vmi.lt.

Rodyk draugams

Tvarkaraštis

Rodyk draugams

THAILAND U12 Players Play SERIOUS Volleyball!

Rodyk draugams

Lietuvos vyrų ir moterų tinklinio čempionatas

Moterys:

1. “Achema-KKSC” Jonava
2. “Heksa” Kaunas
3. “SM Tauras-VTC” Vilnius
4. Lietuvos sporto universitetas

Vyrai:

1. “Elga-Master Idea-SM Dubysa” Šiauliai
2. “Antivs - Etovis” Kelmė
3. “Flamingo Volley-SM Tauras” Vilnius
4. “ŽSM-Statybos ritmas” Marijampolė

Geriausieji

Naudingiausiu sezono žaidėju tapo Martynas Kolodavičius, Šiaulių “Elga-Master Idea-SM Dubysa” puolėjas. Naudingiausia žaidėja - Jonavos “Achemos-KKSC” jungiančioji Raimonda Strelkauskaitė.

Taip pat buvo paskelbti ir geriausi savo pozicijų žaidėjai:

Jungiančioji - Raimonda Strelkauskaitė (Jonavos “Achema-KKSC”)

Puolėja - Viltė Makauskaitė (Jonavos “Achema-KKSC”)

Libero - Inga Vainilavičiūtė (Jonavos “Achema-KKSC”)

Užtvaros statytoja - Jevgenija Šipkova (Jonavos “Achema-KKSC”)

Jungiantysis - Olegas Čebialis (Šiaulių “Elga-Master Idea-SM Dubysa”)

Puolėjas - Martynas Kolodavičius (Šiaulių “Elga-Master Idea-SM Dubysa”)

Libero - Gilbertas Kerpė (Kelmės “Antivis-Etovis”)

Užtvaros statytojas - Audrius Aleknavičius (Šiaulių “Elga-Master Idea-SM Dubysa”)

Rodyk draugams

Rezultatai ir tvarkaraštis

Rodyk draugams

Lietuvos vyrų ir moterų tinklinio čempionatų finalai

Via www.ltf.lt

www.sportas.info

Video: www.sportotv.lt

Balandžio 5 d. (šeštadienis):

13.00 Lietuvos sporto universitetas - Vilniaus “SM Tauras VTC”

Dėl III vietos

15.00 Vilniaus “Flamingo Volley-SM Tauras” - Marijampolės “ŽSM-Statybos Ritmas”

Dėl III vietos

17.00 Kauno “Heksa” - Jonavos “Achema-KKSC”

Dėl I vietos

19.00 Kelmės „Antivis-Etovis” - Šiaulių „Elga-Master Idea-SM Dubysa”

Dėl I vietos

Balandžio 6 d. (sekmadienis)

11.00 Vilniaus “SM Tauras VTC” - Lietuvos sporto universitetas

Dėl III vietos

13.00 Marijampolės “ŽSM-Statybos Ritmas” - Vilniaus “Flamingo Volley-SM Tauras”

Dėl III vietos

15.00 Jonavos “Achema-KKSC” - Kauno “Heksa”

Dėl I vietos

17.00 Šiaulių „Elga-Master Idea-SM Dubysa” - Kelmės „Antivis -Etovis”

Dėl I vietos

19:00 Apdovanojimai

Rodyk draugams

Galutinis tvarkaraštis

Rodyk draugams

Tvarkaraščio pakeitimai

Rodyk draugams

Rezultatai

Rodyk draugams

Tvarkaraštis

Rodyk draugams

Kitas puslapis »